Strona główna/Aktualności/Akcja "Czytam sobie. Pierwsza klasa" w kl.IA i IB

Akcja "Czytam sobie. Pierwsza klasa" w kl.IA i IB

15 Października 2020

Uczniowie klasy IA i IB od października biorą udział w programie „Czytam sobie. Pierwsza klasa!” , organizatorem którego jest Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz HarperCollins Polska. Ambasadorem akcji jest Jolanta Okuniewska - Finalistka światowego konkursu The Global Teacher Prize, oraz utytułowana Honorowym Profesorem Oświaty. Uczniowie otrzymali jedną z dziesięciu książek z serii Czytam sobie, koło Zabaw Młodych Czytelników- do zaaranżowania w przestrzeni klasy, karty czytelnika dla uczniów, zakładki do książek, plany lekcji, magnesy. Rodzice otrzymali poradnik: “Jak wspierać naukę i rozbudzać pasję czytelniczą u swoich dzieci”. Wszyscy uczniowie klasy IA  i IB są gotowi na przygodę z lekturą.

E.R.

Czytam sobie