Strona główna/Aktualności/Dekorowanie pierniczków w klasie 2A

Dekorowanie pierniczków w klasie 2A

19 Grudnia 2023

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie technologia wkracza do każdej dziedziny życia, warto czasem zatrzymać się na chwilę i celebrować tradycję oraz wspólną radość. W klasie 2A to się udało dzięki magicznym warsztatom dekorowania pierniczków, poprowadzonych przez mamy uczniów: panią Izę, panią Yevheniię, panią Agnieszkę i panią Joasię.

W klasie zapanowała atmosfera radosnego oczekiwania, gdy mamy zaczęły przygotowywać stanowiska do pracy. Potem dzieci dekorowały pierniczki kolorowym lukrem, dodawały ozdoby i posypki, tworząc piękne wzory. Za udział w warsztatach, zaangażowanie i kreatywność dzieci zostały nagrodzone pięknymi dyplomami.

Najtrudniejsze w tym zadaniu było oparcie się słodkiej pokusie, aby zanieść choć kilka pierniczków do domu.

Autor: M.N