Strona główna/Aktualności/Dzieci z oddziałów przedszkolnych razem z Oleśnica Bajk (..)

Dzieci z oddziałów przedszkolnych razem z Oleśnica Bajk Stajl włączyły się w zbiórkę dla Alana

9 Maja 2024

Dnia 8.05 nasz oddział przedszkolny z dużą pomocą grupy rowerowej Bajk Stajl Oleśnica przyczynił się do wsparcia zbiórki charytatywnej dla 4 letniego Alanka, który walczy z chorobą nowotworową. Staszek Król i Sebastian Kalim Paszkiewicz przygotowali dla dzieci piękne lekcje rowerowe, zakończone przejażdżką rikszą po oleśnickim rynku. W czasie zajęć udało się chłopakom przewieźć rikszą 114  dzieci, a w zbiórce udało się zebrać 1308 zł 80gr i 1 eurocenta:).

Serdecznie dziękujemy grupie Bajk Stajl, rodzicom i dzieciom za ogromne serce dla Alanka i jego rodziny.

Podziękowania dla pani Pauliny Leśniewskiej za przygotowanie pięknego plakatu promującego lekcje pomagania.

Oto krótka fotorelacja z tego dnia:

Autor: MP