Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w klasach drugich

Dzień Dziecka w klasach drugich

1 Czerwca 2021

Dzień Dziecka w klasach II A i II B był wyjątkowy i radosny. Po długiej przerwie nareszcie odbyła się wycieczka i do tego dzięki wsparciu finansowemu i zaangażowaniu Prezesa Gościńca pod Zającem Pana Augustinus Luciaan Beirinckx, Pani Agnieszki Jarmolińskiej i Pani Aleksandry Urbanowskiej-Bociańskiej na długo zostanie zapamiętana.

Już z samego rana w pięknej scenerii Gościńca uczniów przywitano śniadaniem niespodzianką - pancakes czyli amerykańskimi puszystymi placuszkami. Po miłym rozpoczęciu dnia na dzieci czekał dmuchany plac zabaw, spacer po pięknej okolicy, karmienie zwierząt, gry i zabawy ruchowe.

Wyczerpani uczniowie ilością atrakcji, zabawą na świeżym powietrzu mogli zjeść pyszne kiełbaski samodzielnie upieczone na ognisku i nabrać sił do dalszej aktywności. Na zakończenie tego emocjonującego dnia dzieci delektowały się pysznymi lodami w otoczeniu śpiewu ptaków, pięknej wiosennej przyrody. Wszyscy bawili się wyśmienicie, dopisała nam piękna pogoda.

Dzieci pod wrażeniem tak pięknego miejsca jakim jest Gościniec pod Zającem stwierdziły, że na pewno wrócą w to miejsce ze swoimi rodzicami.

Pamiętajmy, że „Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” C. Lewis. 

Dziękujemy!

wychowawczynie klas drugich

Dzień Dziecka w klasach drugich

Zdjęcia przedstawiają uczniów klas drugich podczas wycieczki do Gościńca Pod Zającem w Ostrowinie.

do góry