Strona główna/Aktualności/Dzień Kropki w naszym przedszkolu

Dzień Kropki w naszym przedszkolu

17 Września 2020

Dnia 15 września 2020 roku w naszym przedszkolu obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Tego dnia dzieci były ubrane w kolorowe kropki, a  w grupach przedszkolnych zapoznawały się z historią powstania tego święta. Niektórzy obejrzeli film pt.: „The Dot” - „Kropka”, a inni posłuchali historii, którą przeczytał nauczyciel. Po zapoznaniu się z historią, dzieci brały udział w różnych zabawach i grach, którą główną rolę odgrywały kropki. Był to dzień pełen uśmiechu na twarzach i poznawaniu własnych talentów. W każdej z grup dzień zakończył się wykonaniem kolorowych prac plastycznych.

Izabela Świderska