Dzień Piżamy

28 Listopada 2022

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Piżamy. Taki sposób spędzenia listopadowego piątku zaproponował Samorząd Uczniowski. Mnóstwo uczniów tego dnia, i tych najmłodszych i tych starszych, pojawiła się w szkole w piżamach. W czasie przerw „piżamowcy” chodzili korytarzami, wędrowali po podwórku czy biegali po boisku szkolnym. W czasie lekcji siedzieli w ławkach w ciepłych, mięciutkich piżamkach słuchając głosu nauczycieli. Nawet w przedszkolu spotkanie z misiem przebiegało w jakże domowej atmosferze. Ach jak było cudownie! Bardzo wesoło, kolorowo, przyjemnie, momentami sennie. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Przecież szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale również zabawy.

M.I.