Strona główna/Aktualności/Dzień Talentów klas od 1 do 3

Dzień Talentów klas od 1 do 3

22 Marca 2024

22 marca w naszej szkole odbył się „Dzień Talentów”, w tak uroczysty sposób uczniowie postanowili powitać przybyłą wiosnę. Każda klasa miała możliwość w trzech występach zaprezentować niesamowite umiejętności, pasje i zainteresowania przed społecznością szkolną. Dzięki tak dużej ilości chętnych i tak zróżnicowanym występom widownia przekonała się jak wielki potencjał drzemie w naszych uczniach.

Na scenie pojawili się tancerze, karatecy, muzycy oraz śpiewacy. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy „show”  zaprezentowali się fantastycznie. W ramach uznania każdy uczeń z klas młodszych otrzymał pamiątkowy dyplom.

Dodatkową atrakcją okazały się wystawy poszczególnych uczniów, prezentujące niesamowite kolekcje kart, figurek, muszelek, medali obrazów itp. Zachwytom, rozmowom nie było końca.

„Dzień Talentów” udowodnił, że w naszej szkole nie brakuje uzdolnionych uczniów.
Z pewnością  mają szansę osiągnąć sukcesy w reprezentowanych przez siebie dziedzinach.

Wszystkim gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu zdolności!

Autor: K.A.

Dzień Talentów w klasach od 1 do 3

Uczniowie prezentujący swoje talenty, zainteresowania i kolekcje.