Strona główna/Aktualności/''Hazard? Nie daj się wciągnąć!''

''Hazard? Nie daj się wciągnąć!''

1 Grudnia 2021

W poniedziałek 29 listopada 2021 roku pani Renata Krzekotowska z Urzędu Skarbowego w Oleśnicy oraz Pani Magda Karyś z  Urzędu Skarbowego  w Trzebnicy, przeprowadziły w naszej szkole zajęcia dla klas 7-8. Akcja edukacyjna ''Hazard? nie daj się wciągnąć!'' ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne. Panie w ciekawy sposób przedstawiły z jakim ryzykiem wiąże się rozpowszechnianie gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych. Uczniowie brali w zajęciach czynny udział, zgłaszali się, odpowiadali na pytania, dzielili spostrzeżeniami. Byli bardzo zainteresowani elementami hazardu ukrytymi szczególnie w grach komputerowych.

Autor: K.C

Zdjęcia przedstawiają uczniów podczas akcji edukacyjnej Zdjęcia przedstawiają uczniów podczas akcji edukacyjnej