Strona główna/Aktualności/Karnawałowy pokaz mody w kl. II B

Karnawałowy pokaz mody w kl. II B

12 Lutego 2021

W karnawale zawsze są same bale? - niekoniecznie. Dzisiaj w kl. II B odbył się pokaz mody karnawałowej. Celami imprezy była dobra zabawa oraz doskonalenie wypowiedzi ustnych, kształtowanie umiejętności prezentacji, integracja klasy. Przy akompaniamencie karnawałowej muzyki na „czerwonym” dywanie swoje stroje zaprezentowali uczniowie. Na wybiegu pojawiły się „Baletnica”, „Kotek”, „Góral,” Księżniczki”, „Czarownica” i wiele innych wspaniałych postaci. Modelki i modele musieli opisać strój, który wybrali oraz uzasadnić wybór kreacji. Zarówno biorący udział w pokazie jak i widzowie dobrze się bawili. Pokaz mody dostarczył wszystkim dzieciom niesamowitych wrażeń, a uśmiech nie schodził z dziecięcych twarzy. Imprezę zakończyła parada i sesja fotograficzna. Jesteśmy stworzeni do pozowania na „ściance”, prawda? I.B.