Strona główna/Aktualności/Kilka pomysłów na zabawę w teatr

Kilka pomysłów na zabawę w teatr

19 Września 2022

Zabawy teatralne, obok książek, zabawek czy prac artystycznych, odgrywają dla dzieci bardzo istotną rolę. Wspierają rozwój intelektualny, pomagają w kształtowaniu charakteru i osobowości. Na dzisiejszym spotkaniu odbył się konkurs na nazwę naszego teatrzyku. Propozycji było kilka. Po gorącym głosowaniu udało nam się wytypować nazwę szkolnego teatrzyku. Oficjalnie od tej pory szkolny teatr nosi nazwę ''Magia i zabawa w Dwójce''.

Autor: J.Ch-K

Zdjęcia przedstawiają uczniów z klasy IIB podczas prezentacji swoich prac artystycznych.Zdjęcia przedstawiają uczniów z klasy IIB podczas prezentacji swoich prac artystycznych.Zdjęcia przedstawiają uczniów z klasy IIB podczas prezentacji swoich prac artystycznych.Zdjęcia przedstawiają uczniów z klasy IIB podczas prezentacji swoich prac artystycznych.