Strona główna/Aktualności/Konkurs Przedszkolny pod hasłem ''Wiosenny Kapelusz''

Konkurs Przedszkolny pod hasłem ''Wiosenny Kapelusz''

20 Czerwca 2024

W dniu 18 czerwca 2024 został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny „Wiosenny kapelusz’’ zorganizowany w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły. Konkurs miał na celu rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni wśród dzieci, promowanie uzdolnień oraz pobudzanie u dzieci chęci do poznawania pór roku i wspólnego spędzenia czasu z Rodzicami podczas kreatywnych zajęć.
W konkursie udział wzięło 6 prac. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów przedszkolnego konkursu.

• 1 miejsce – Bianka Kartocha gr 0c
  • 2 miejsce- Hanna Wilk gr 0a
  • 3 miejsce- Bartłomiej Tymczyj gr 0a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne upominki za zajecie 1, 2 i 3 miejsca.
Wybrane prace laureatów przedszkolnego konkursu na Wiosenny kapelusz zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie.
Gratulujemy.

Autor: EZ

Dzieci z grup przedszkolnych podczas konkursu.Dzieci z grup przedszkolnych podczas konkursu