Strona główna/Aktualności/Mali ekolodzy z klasy 0a

Mali ekolodzy z klasy 0a

28 Kwietnia 2022

W słoneczne, czwartkowe popołudnie, klasa 0a wybrała się z rękawiczkami i workami na śmieci do swojego ulubionego parku, by sprawdzić stan czystości terenów zielonych. Przemierzając alejki natrafiali na kolejne, rozrzucone papierki, puszki, butelki, zbierając finalnie 4 worki śmieci. Ten dzień był zwieńczeniem tygodniowych zajęć w tematyce ekologii. Mali ekolodzy zasłużyli na swobodną zabawę na pobliskim placu zabaw. Po powrocie do szkoły wykonali pracę plastyczną, którą można już oglądać w galerii obok sali. To był bardzo udany dzień!

Autor: MS

Dzieci z grupy 0A porządkują parkDzieci z grupy 0A porządkują parkZabawy na placuDzieci z grupy 0A porządkują parkZabawy na placuZabawy na placuPraca w grupach: planeta ZiemiaPraca w grupach: planeta Ziemia