Maskotka Zamku

16 Października 2024

15 października 2024 r. uczniowie klasy 6 a byli na uroczystym podsumowaniu konkursu plastycznego - Maskotka Zamku, którą w czerwcu tego roku projektowali na lekcji plastyki. Błażej Borski zajął II miejsce w powiecie. Zaproszono Błażeja i całą klasę na uroczystość podsumowującą konkurs.
Po rozdaniu nagród pani przewodnik oprowadziła nas po wspaniałym obiekcie. Oglądaliśmy: Salę Rycerską, komnaty książęce, krużganki, salę tortur i oczywiście podziwialiśmy panoramę miasta z wieży zamkowej. Poznaliśmy historię księżnej Cecylii.
Autor: J.P.

Pani dyrektor Zamku wręcza nagrodę Błażejowi.Praca konkursowa.Wystawa prac konkursowychUczniowie klasy 6 a zwiedzają zamek.Uczniowie klasy 6 a zwiedzają zamek.Uczniowie klasy 6 a zwiedzają zamek.Uczniowie klasy 6 a zwiedzają zamek.Uczniowie klasy 6 a zwiedzają zamek.