Strona główna/Aktualności/Metamorfoza gabinetu pedagoga i psychologa

Metamorfoza gabinetu pedagoga i psychologa

18 Grudnia 2020

Mimo trudnej sytuacji w kraju i nieobecności uczniów w szkole my nie próżnujemy. Już teraz pragniemy Wam pokazać pierwsze efekty remontu gabinetu, gdzie przyjmują pedagog i psycholog naszej szkoły. To miejsce będzie czekało na naszych uczniów, rodziców, nauczycieli już po powrocie do szkolnych murów.
Komu jesteśmy wdzięczni?
Dyrekcji Szkoły, która pomogła w zakupie nowej podłogi i była z nami na każdym etapie prac.
Chcemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców SP2 i pomocy finansowej, bez której nie udałoby się zapoczątkować procesu remontu.
Przede wszystkim osobie wykonującej remont- pan Andrzej spisał się na medal. Jego pomysły przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, że mamy w szkole konserwatora złotą rączkę :)
Do zobaczenia w nowym, przyjaznym uczniom i rodzicom miejscu!

A.P. i K. Cz.

Gabinet psychologa i pedagoga