6 Grudnia 2022

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy mikołajki. Z tej okazji przedszkolaki i dzieci z klas młodszych odwiedził Mikołaj. Uczniowie dostali upominki i słodycze. W klasach starszych część uczniów po losowaniu przygotowała dla siebie prezenty. Niektórzy z tej okazji wybrali się do kina, zoo czy GO Jump. W ramach lekcji mikołajkowych uczniowie wykonywali różne prace plastyczne, malowali portrety Mikołaja, kodowali, grali w gry dydaktyczne. Społeczność szkoły licznie wzięła udział w akcji Samorządu Uczniowskiego - Dniu Mikołajowej Czapki. Całość projektu dopełnił mikołajkowy kiermasz ciast przygotowanych przez uczniów i rodziców klas 4-8. Na przepyszne słodkości zapraszamy również jutro, tj.7 grudnia.

M.Ch-S.