Strona główna/Aktualności/Morze, słońce, wiatr, przygoda. Foto relacja z wycieczki (..)

Morze, słońce, wiatr, przygoda. Foto relacja z wycieczki klas 7a,8a i 8c

2 Czerwca 2022

Od poniedziałku do środy spędziliśmy cudowny czas, zapominając o kartkówkach, egzaminach i szkolnych sprawach. Przez trzy dni daliśmy się porwać nadmorskiej przygodzie. W pierwszym dniu witaliśmy się z morzem i kosztowaliśmy nadmorskich przysmaków w miejscowości Jantar. Drugiego dnia odbyliśmy ekstremalny rejs łodzią motorową typu RIB. Podziwialiśmy foki i kormorany w rezerwacie u ujścia Wisły. Tego samego dnia odwiedziliśmy Sopot i zamek krzyżacki w Malborku, który zwiedzaliśmy nocą w towarzystwie rycerza krzyżackiego. W ostatnim dniu odwiedziliśmy gościnny Gdańsk z pięknymi średniowiecznymi zabytkami, urokliwymi uliczkami i dostojnym Neptunem. Podczas pobytu mieliśmy piękną pogodę, a wracając do domu nawet, chmury płakały, bo nas żegnały. Ahoj… z morskim pozdrowieniem wychowawcy, opiekunowie i uczniowie klas 7a, 8a i 8c.

E.Ł.