Strona główna/Aktualności/Nasza szkoła jest wesoła. Szkoła moich marzeń

Nasza szkoła jest wesoła. Szkoła moich marzeń

20 Października 2022

Za nami Dzień Edukacji Narodowej. Były piękne życzenia, prezenty.... Ten dzień to święto całej społeczności szkolnej. W szkole spędzamy sporą część naszego czasu i staramy się, aby był to czas spędzony pożytecznie. Staramy się, aby nasza szkoła była miejscem przyjaznym i radosnym.

Na lekcjach informatyki uczniowie pod kierunkiem Małgorzaty Piwowarczyk wykonali prace "Nasza szkoła jest wesoła". Była to też okazja do rozmów o tym dlaczego nasza szkoła jest wesoła i co jeszcze można zrobić, abyśmy czuli się w niej bardzo dobrze.

Kto chciał, aby poniosła go fantazja spróbował swoich sił jako marzyciel i mógł przedstawić szkołę swoich marzeń. Było wiele ciekawych pomysłów bo przecież marzenia się spełniają.

Autor: MP

Szkoła moich marzeń

Na zdjęciach widać prace wykonane przez uczniów naszej szkoły. Przedstawiona na nich szkoła jest radosna i wesoła. Na niektórych pracach uczniowie przedstawili szkołę swoich marzeń.