Strona główna/Aktualności/Omnibus klasy III B

Omnibus klasy III B

12 Kwietnia 2022

W kl. III B kolejny raz odbył się klasowy konkurs „Omnibus”. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do systematycznej nauki i utrwalania wiedzy, motywowanie do zdobywania i wykorzystywania wiadomości z różnych źródeł oraz rozwijanie zainteresowań.

Chętni uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na 40 pytań dotyczących wiedzy zdobytej w szkole, jak również wywodzących się z doświadczeń dzieci i obserwacji życia codziennego. Tematyka związana była z edukacją polonistyczną, matematyczną, muzyczną, przyrodniczo - środowiskową, ekologiczną.

Wszyscy uczestnicy popisali się ogromną wiedzą i zasługują na wielkie uznanie. W pierwszej turze konkursu 4 uczennice zdobyły jednakową ilość punktów: Nina Cichowlas, Zuzanna Rak, Karolina Wojtulewicz i Natalia Korpik.

Jednak „Omnibus” klasy może być tylko jeden i dlatego dziewczęta walczyły dalej w dogrywce.

Ostatecznie po zaciętej walce Omnibusem klasy III B została Nina Cichowlas.

Gratulujemy!

I.B.