Strona główna/Aktualności/Pamięci zmarłym

Pamięci zmarłym

27 Października 2022

Początek listopada to czas, gdy wspominamy bliskich zmarłych. Chcemy również pamiętać o zmarłych nauczycielach i pracownikach Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnicy. Dnia 27 października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem odwiedzili oleśnickie cmentarze przy ulicy Wojska Polskiego, Cmentarnej i Wileńskiej. Uczniowie zapalili znicze stawiając je na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Adam Chmiel, Zdzisława Dankowiakowska, Zofia Gądek, Halina Gorzkiewicz, Małgorzata Kędziora, Anna Kolarz, Teresa Kowalczyk, Jerzy Ławrukiewicz, Maria Mocny, Anna Muzyka, Maria Namaczyńska, Iwona Noworycka, Leopolda Paliszek Saładyga, Alojzy Rożdżeński, Władysława Salamon, Iwona Sanojca, Piotr Szymczyk, Kazimiera Tropak pozostają w pamięci wszyscy zmarli nauczyciele i pracownicy naszej szkoły.

M.I.

Zdjęcie przedstawia znicz z dołączoną pamiątkową kartą, zapalany na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły   Zdjęcie przedstawia znicz z dołączoną pamiątkową kartą, zapalany na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły    Zdjęcie przedstawia znicz z dołączoną pamiątkową kartą, zapalany na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły