Strona główna/Aktualności/Pasowanie na czytelnika w klasie IA

Pasowanie na czytelnika w klasie IA

10 Lutego 2021

Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsze wypożyczenie książki na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy IA. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Uczniowie zostali zapoznali się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników, regulaminem biblioteki, sposobem wypożyczania książek oraz prośbami książki. Po takim wprowadzeniu, skupione i poważne uroczyście przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali przygotowany przez Panią bibliotekarkę wspaniałe dyplomy i niespodzianki. Podczas tej uroczystości wszystkim towarzyszył uśmiech i wielka radość.

E.R.

I A