Strona główna/Aktualności/Podróż w krainę żywiołów - Laboratoria Przyszłości

Podróż w krainę żywiołów - Laboratoria Przyszłości

16 Listopada 2022

W Szkole Podstawowej nr 2 z udziałem zaproszonych gości odbyły się zajęcia z wykorzystaniem pomocy pozyskanych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. W fascynującą podróż do krainy żywiołów zaprosiła uczniów nauczycielka geografii Małgorzata Piwowarczyk oraz nauczycielka plastyki Dorota Jednoróg. Podczas zajęć  w sposób ciekawy, angażujący uczniów zaprezentowano Ziemię jako planetę żywiołów a w twórczej pracy uczniowie wraz z gośćmi, przedstawiali swoje artystyczne wizje czterech żywiołów (ogień, woda, powietrze, ziemia).  Wykorzystane pomoce sprzyjały odkrywaniu talentów dzieci i rozwijaniu zainteresowań. Wykonane na warsztatach artystycznych prace, zostały zaprezentowane w Galerii Młodego Artysty.

Lekcja geografii oraz warsztaty artystyczne w nowo otwartych pracowniach dają możliwość wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnej na miarę XXI wieku.

Pracownie, w których odbyły się zajęcia powstały dzięki aktywnej współpracy władz miasta, Zespołu Oświaty Samorządowej, rodziców, dyrekcji i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierali nas w tych działaniach, poświęcając swój czas, środki finansowe. Dziękujemy za serce  i zaangażowanie.

M.P.

Warsztaty "Podróż w krainę żywiołów"

Zajęcia z wykorzystaniem pomocy pozyskanych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości