Strona główna/Aktualności/Podsumowanie akcji czytelniczej" Bilet powrotny do (..)

Podsumowanie akcji czytelniczej" Bilet powrotny do biblioteki "

2 Czerwca 2023

W naszej bibliotece dobiegła końca akcja czytelnicza "Bilet powrotny do biblioteki". Uczniowie klas 1-3 chętnie wypożyczali książki o różnej tematyce np. o sporcie, o przyjaźni czy o magii. Jeden bilecik to aż 10 przeczytanych pozycji. Już trzeci raz akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.  Tegoroczny rekord należy do Julii Kuczek z klasy 1b, która przeczytała 20 książek i otrzymała nagrodę książkową oraz upominki.

Pozostali czytelnicy:

Rozalia Czarkowska 1a,

Pola Gąsiorowska 1a,

Sara Kamińska 1a,

Julia Psuja 1a,

Julia Sklorz 1a,

Izabela Filarska1b,

Szymon Graboś 1b,

Kevin Hejnik1b,

Alina Klymenko 1b,

Marcel Krupa1b,

Natalia Małyś1b,

Daryna Stychynska 1b,

Maja Białous 2a,

Jan Matuszak 2a,

Hanna Stachnio 2a,

Michalina Janicka 3b,

przeczytali po 10 książek i otrzymali dyplomy i upominki.

Mam nadzieję, że czytanie już zawsze będzie ważne w życiu tych młodych ludzi. Serdecznie zapraszam do biblioteki szkolnej i dziękuję za udział w akcji czytelniczej.

I.K.

Zdjęcia przedstawiają dzieci, które wzięły udział w akcji czytelniczej "Bilet powrotny do biblioteki" oraz uczennicę Julie Kuczek z klasy 1b, zajęła 1 miejsce w akcji czytelniczej.

.   .

.