Strona główna/Aktualności/Podziękowania za udział w Akcji Lidl ''Szkoły Pełne (..)

Podziękowania za udział w Akcji Lidl ''Szkoły Pełne Talentów''

10 Lutego 2023

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

składamy serdeczne podziękowania za przekazanie „Talenciaków” na rzecz naszej szkoły. Z pomocą wszystkich zaangażowanych osób zebraliśmy punkty, które wymieniliśmy na pomoce dydaktyczne, które właśnie trafiły do rąk naszych uczniów oraz przedszkolaków. Klasy I-III otrzymały zegary do nauki odmierzania czasu. Przedszkolaki zestaw diatoniczny składający się z kolorowych rurek różnej długości i dzwonków perkusyjnych- idealne narzędzie do ćwiczenia poczucia rytmu i wspólnego muzykowania. Klasy IV-VIII otrzymały zestaw gier edukacyjnych oraz komplet piłek do piłki ręcznej przeznaczonych do codziennych zajęć sportowych.

Wszystkie pomoce z pewnością uatrakcyjnią zajęcia i pozwolą skutecznie zaplanować zróżnicowaną i praktyczną lekcję.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę!

Z wyrazami szacunku,

Monika Modrzejewska-Jankowska