Strona główna/Aktualności/Przedświąteczne spotkanie w II A

Przedświąteczne spotkanie w II A

31 Grudnia 2020

Ostatnie przed Świętami  Bożego Narodzenia zajęcia, pomimo że inne niż w poprzednich latach, przysporzyły uczniom z kl. II A wiele wzruszeń i radości. Dzieci chciały obdarować się prezentami , więc kilka dni wcześniej losowały nazwisko  kolegi  z klasy, dla którego miały przygotować upominek.  A prezenty były niezwykłe - to miłe i dobre słowa, które każdy zapisał sobie na temat wylosowanej osoby,  a potem odczytał podczas zdalnych zajęć.  Uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły o tym, jak bardzo taki prezent był dla nich miły. Świąteczną atmosferę podkreśliły występy artystyczne. Kolędy zagrali pięknie: Klara Wójcik na pianinie, Hania Chmielowska na skrzypcach, Łucja Biczysko na flażolecie i Karol Łambucki na keyboardzie.  Na koniec wszyscy złożyli sobie życzenia i postanowili, że podobne prezenty przygotują na święta dla członków swojej  rodziny.

MN

II A