Pusta Klasa 0 C

18 Czerwca 2021

Przy współpracy z Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży, Oleśnica Bajk Stajl i Forma OTWARTA udało się zorganizować zajęcia dla dzieci z "0c". Program był bardzo napięty. Najpierw dzieci wzięły udział w zajęciach literackich, posłuchały ciekawostek i zagadek o książkach o tematyce rowerowej oraz obejrzały specjalny rower - BOOKWORM. Następnie czekały na nas zajęcia plastyczne- projektowaliśmy wymarzony rower. Po krótkiej przerwie dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy o mapach. Zwiedziliśmy znajdującą się w rynku Formę OTWARTĄ a następnie sami tworzyliśmy mapy i plan miasta który w przyszłości zawiśnie na wystawie. Na sam koniec zwiedzaliśmy rynek wożeni trójkołową rikszą. W międzyczasie udało się skoczyć na lody oraz schłodzić pod kurtyną wodną. Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem i wysiedział dłużej niż mieliśmy zaplanowane. Bardzo dziękuję osobom zaangażowanym Ani, Ilonie, Oli, Staszkowi oraz Gosi.

Autor: D.R.

Pusta Klasa OC

Zdjęcia przedsawiają dzieci z grupy O C podczas zajęć litarackich, pracy z mapą i projektowaniu. Przedstawiają dzieci podczas przejażdżki rykszą.