Strona główna/Aktualności/Relacja z Euroweek

Relacja z Euroweek

14 Października 2021

Spotkanie z ambasador Estonii Panią Marit Maks.

Podczas EuroWeek mieliśmy okazję poznać ambasador Estonii. Pani ambasador opowiedziała nam o historii, tradycji i kuturze swojego kraju. Była okazja do zadawania pytań. Dowiedzieliśmy się m. in. jak wygląda edukacja, gospodarka, przyroda, a także współpraca Estonii z innymi krajami. Kraj ten, aby oszczędzać lasy, które zajmują 51% powierzchni Estonii zrezygnował z dokumentacji papierowej. Każdy obywatel posiada ID card, na której zapisane są wszelkie dane. Za pomocą takiej karty można złożyć podpis elektroniczny. Pani ambasador okazała się bardzo miłą, sympatyczną i komunikatywną osobą. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

Autor: MI

Zdjęcie przedstawia uczniów naszej szkoły, którzy stoją w towarzystwie pani ambasador Estonii Marit Maks i wolontariuszy Fundacji EuroWeek

Spotkanie z ambasador Estonii Panią Marit Maks.

Zdjęcia przedstawiają uczniów naszej szkoły w towarzystwie wolontariuszy Fundacji EuroWeek na spotkaniu z panią ambasador Estonii Marit Maks