Strona główna/Aktualności/Spotkanie z artystą

Spotkanie z artystą

13 Grudnia 2021

Dnia 9 grudnia uczniowie klasy 6a mieli możliwość spotkania i porozmawiania z Panem Marcinem Mrowickim- oleśnickim artystą, twórcą m.in. muralu z okazji OFCY czy strefy relaksu w naszej szkole. Szóstoklasiści w imieniu wszystkich uczniów i pracowników szkoły wręczyli artyście dyplom z podziękowaniem oraz przeprowadzili wywiad. Pan Marcin bardzo chętnie i z niezwykłą pasją opowiedział m.in. o swojej pracy, ulubionym kierunku- surrealizmie, o tym na czym polega anamorfoza czy jak długo powstaje mural. Jeszcze raz gorąco dziękujemy Panu Marcinowi oraz Radzie Rodziców za stworzenie kolejnego przyjaznego miejsca na naszej szkole.

Autor: M.Ch-S.

Zdjęcia przedstawiają spotkanie uczniów z artystąZdjęcia przedstawiają spotkanie uczniów z artystą

Zdjęcia przedstawiają spotkanie uczniów z artystą