Strona główna/Aktualności/Świąteczne warsztaty w klasie 2 A

Świąteczne warsztaty w klasie 2 A

12 Grudnia 2023

Świąteczna atmosfera zagościła w klasie 2A dzięki wyjątkowym warsztatom, które przeprowadziła mama Alexa, pani Kasia z pomocą pani Danusi mamy Jasia. Dzieci miały okazję wziąć udział w tworzeniu pięknych stroików, które miały trafić na kiermasz świąteczny szkoły.

Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się od krótkiego wprowadzenia pani Kasi, która przedstawiła dzieciom podstawy sztuki tworzenia stroików. Wyposażone w różnorodne materiały, takie jak gałązki, ozdoby świąteczne, wstążki i kolorowe koraliki, dzieci w grupach tworzyły własne kompozycje.

Zakończenie warsztatów było momentem pełnym dumy i radości. Dzieci mogły podziwiać swoje dzieła, a pani Kasia gratulowała im kreatywności i zaangażowania. Niespodzianką dla uczestników warsztatów było to, że każdy zrobił też malutki stroik dla siebie. Były to prześliczne, małe choineczki z szyszek.

Wykonane stroiki zostaną wystawione na Jarmarku Bożonarodzeniowym w rynku, gdzie będzie można je zakupić. Zapraszamy!

Autor: M.N.