Strona główna/Aktualności/Światowy Dzień Ziemi w klasach od 1 do 3

Światowy Dzień Ziemi w klasach od 1 do 3

22 Kwietnia 2024

W dniu 22 kwietnia, uczniowie najmłodszych klas należący do Koła Przyrodniczego naszej szkoły obchodzili Dzień Ziemi. Jcelem jest promowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców naszej planety. Organizatorzy tego święta chcą uświadomić wszystkim, jak ważna jest jej ochrona i działania związane z troską o życie na Ziemi zarówno ludzi, roślin i zwierząt. Uczniowie odwiedzili w klasach swoich kolegów i koleżanki, przeczytali list od Ziemi oraz przeprowadzili krótki quiz ze znajomości zasad ekologii i dbania o nasze środowisko. Wszyscy otrzymali Medal Zielonego Ziemianina.

Autor: U.K-L.