Strona główna/Aktualności/Szkolno-Przedszkolny Budżet Obywatelski

Szkolno-Przedszkolny Budżet Obywatelski

26 Marca 2024

Uczniowie naszej szkoły złożyli do dyrektora szkoły wnioski na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 dotyczące wyposażenia i doposażenia sal oraz zakup sprzętu.

Zostały złożone trzy wnioski na trzy projekty:

• Projekt nr 1 - Kolorowa świetlica - Wyposażenie sali świetlicy szkolnej nr 26.
  • Projekt nr 2 - Festynki - Zakup namiotu festynowego oraz maszyny do popcornu.
  • Projekt nr 3 - Soft fitness - Zakup sprzętu do ćwiczeń aerobowych.

Wszystkie projekty zostały poddane weryfikacji. W dniach od 25 do 27 marca autorzy projektów będą mieli za zadanie rozpropagować swoje pomysły wśród społeczności szkolnej.

W dniu 4 kwietnia odbędzie się głosowanie, w którym będą brać udział uczniowie klas 1-8. Każdemu uczniowi przysługuje 1 głos. Głosujący przyznaje 3, 2 lub 1 punkt, przy czym najwyżej oceniony projekt otrzymuje 3 punkty, a najniżej oceniony otrzymuje 1 punkt. Uczniowie będą głosowali na specjalnie przygotowanych przez Samorząd Uczniowski kartach do głosowania. Po zliczeniu punktów wyniki głosowania zostaną podane do wiadomości na stronie szkoły.

Autor: M.I.

Kategoria: Powiązane pliki [2]