Strona główna/Aktualności/Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

2 Września 2024

Po wakacyjnej przerwie, nasza szkoła znów ożyła. Uczniowie wrócili do niej po nowe doświadczenia, po rozwój intelektualny i po wiedzę, ale przede wszystkim, by poznawać samych siebie, rówieśników i społeczność uczniowską. Wrócili, by odkrywać swoje talenty i wszechstronne możliwości. Znów będzie gwarno. Korytarze będą świadkami rozmów, śmiechów i kłótni. Po schodach będą gonitwy, która klasa pierwsza zajmie boisko. Tylko kąty pozostaną smutne, bo nie będą już świadkami nerwowego odpisywania zadań domowych, ale uczniowie z pewnością zagospodarują je w inny sposób.

To będzie rok przyjaźni, sukcesów i efektywnej pracy. Dzisiejszy uroczysty apel wprowadził nas w atmosferę nauki. Wyróżnionym uczniom wręczono Stypendium Burmistrza, a uczeń Błażej Borski otrzymał Stypendium Pani Iwony Sanojcy, za świetne wyniki w konkursach i w nauce.

Od dzisiaj, przez następne dziesięć miesięcy, Uczniowie, Rodzice, Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji będą tworzyć Rodzinę Szkoły Podstawowej Nr 2 im. J. Kilińskiego.

W.R.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Uczniowie szkoły podczas uroczystego apelu