Strona główna/Aktualności/Wizyta przedszkolaków w bibliotece.

Wizyta przedszkolaków w bibliotece.

7 Grudnia 2021

Dzieci z grupy „Sówki” odwiedziły Bibliotekę „Pod sową”, która mieści się przy ul. Reja. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Poznały również zasady wypożyczania książek. Pani Alina- bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadań o przygodach małpki George, czytanych przez panią bibliotekarkę. Miały również możliwość pokolorowania specjalnie przygotowanych dla nich kolorowanek, które przyozdabiali . Każdy przedszkolak otrzymał zakładkę do książek. Dla wielu z Nich, była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale na pewno nie ostatnia.

Autor: M.M-J