Strona główna/Aktualności/Wspomnienia z wakacji na Ukrainie

Wspomnienia z wakacji na Ukrainie

19 Września 2021

Wśród uczniów klasy II A jest dwoje obcokrajowców. Pochodzą oni z Ukrainy. W formie prezentacji multimedialnej przybliżyli swoim kolegom i koleżankom wakacje spędzone w ojczystym kraju. Zajęcia te były wspaniałą okazją do bliższego poznania ukraińskich obyczajów, kultury, krajobrazów oraz integracji zespołu klasowego.

Autor: E.R

Dwoje uczniów klasy IIA w formie prezentacji multimedialnej opowiada o swoich wakacjach na Ukrainie.