Strona główna/Aktualności/Wykład Uniwersytetu Dzieci dla kl. I A i II B

Wykład Uniwersytetu Dzieci dla kl. I A i II B

8 Maja 2021

Uczniowie klasy I A i II B w ostatnich dniach uczestniczyli w spotkaniu z wykładowcą Uniwersytetu Dzieci! Spotkanie odbyło się w formie online przez platformę Clickmeeting.

Wykład pt.: „W jakim języku mówią zwierzęta?” poprowadziła dr Magdalena Jarzębowska. Uczniowie dowiedzieli się z niego, w jaki sposób zwierzęta okazują złość, radość, strach, jak poprzez swoją pozę, kolor, odgłosy, a nawet zapach przekazują innym różne informacje.

Po wykładzie była możliwość zebrania pytań od uczniów i przesłania ich do ekspertki w specjalnym formularzu. Już wkrótce uczniowie otrzymają odpowiedzi w formie nagrania na nurtujące ich pytania.

Wykład był dla naszych uczniów inspiracją do zdobywania wiedzy i rozwijania kluczowych kompetencji.

autor I.B, E.R.