Strona główna/Aktualności/Wyniki konkursu plastycznego pt. „Wiosenny kapelusz”.

Wyniki konkursu plastycznego pt. „Wiosenny kapelusz”.

23 Marca 2023

W marcu w oddziałach przedszkolnych w SP nr 2 w Oleśnicy odbył się rodzinny konkurs plastyczny pt. „Wiosenny kapelusz”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kapelusza o tematyce wiosennej, w formie przestrzennej, z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło 35 prac, które zachwyciły pomysłowością, starannością i niezwykłą techniką wykonania. Prace oceniane były przez Jury w składzie:

• Pani Dorota Jednoróg (nauczyciel plastyki)
  • Pani Elżbieta Rabiega (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej)
  • Pani Malwina Dziedzic (pedagog szkolny)
  • Pani Katarzyna Czarkowska (pedagog szkolny)
  • Pani Elżbieta Zdunek (nauczyciel biologii)

Podsumowaniem konkursu był pokaz kapeluszy, a uczestnicy zaprezentowali swój kapelusz na scenie w sali gimnastycznej podczas organizowanej uroczystości ,,Pierwszego dnia Wiosny.”

Każdy z kapeluszy był wyjątkowy i zasłużył na wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i nagrodę pocieszenia.

Jury konkursu wyłoniło także zwycięzców. Przyznano dwa wyróżnienia i trzy miejsca;

I miejsce- Maja Klepacz (grupa 0a)

II miejsce- Zofia Lis (grupa 0a)

III miejsce- Lena Ropuszyńska (grupa 0 b)

Wyróżnienie - Igor Boczarski (grupa 0a)

Wyróżnienie - Filip Sęk (grupa 0c)

Zwycięzcom wręczono dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy bardzo dzieciom i ich rodzicom za wielkie zaangażowanie w ten konkurs. Zapraszamy na hol szkoły, aby obejrzeć prace konkursowe.

Organizatorki: Irmina Gzowska, Ewa Zygmunt

Prace konkursowe