Strona główna/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 Czerwca 2022

24 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. W klasach 7-8 apel rozpoczął się polonezem w wykonaniu uczniów klas ósmych, który wzruszył wszystkich zebranych. Absolwentom zostały wręczone najwyższe odznaczenia, tj. Złota i Srebrna Tarcza, tytuł Prymusa Szkoły oraz świadectwa z wyróżnieniem. Pani dyrektor wręczyła również absolwentom stypendia Burmistrza Miasta Oleśnicy za bardzo dobre wyniki w nauce, za szczególne osiągnięcia w nauce oraz za szczególne osiągnięcia w sporcie. Rada Rodziców ufundowała stypendia dla uczniów z najwyższą średnią, bilety do kina dla klas z najwyższymi średnimi oraz nagrody naszym zDolnym Ślązakom. Podziękowano także ustępującemu Samorządowi Uczniowskiemu oraz przedstawicielom pocztu sztandarowego. W czasie apelu miało miejsce przekazanie pocztu oraz ślubowanie uczniów klas ósmych a także ich pożegnanie. To dla nich zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniom klas 4-7 również zostały wręczone tytuły Prymusa Szkoły oraz świadectwa z wyróżnieniem. W klasach 1-3 wręczono odznaki Wzorowego Ucznia oraz wyróżnienia. Grupy przedszkole żegnały się w swoich klasach. Pani Burmistrz Edyta Małys-Niczypor oraz pani dyrektor Janina Zdanowicz gratulowały uczniom wspaniałych wyników oraz życzyły wszystkim zebranym udanych i bezpiecznych wakacji. Uroczystości uświetniły występy naszych uzdolnionych uczniów: piosenki zaśpiewały Julia Mszyca z kl. 7a , Lena Arend z kl. 5b a uczniowie klasy 3a i 3b wykonali pożegnalną piosenkę. Wiersze recytowały Hanna Stachnio i Wiktoria Wujczyk z kl. 1a oraz Antoni Bodnar, Laura Borkowska, Kornelia Idzikowska i Oliwia Pawlik z kl. 1b. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Autor: M.Ch-S.

Zakończenie roku szkolnego 2012/2022