Strona główna/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w klasach od 4 do 8

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w klasach od 4 do 8

22 Czerwca 2024

1 czerwca 2023r. miało miejsce zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie Absolwentów. Zgodnie z tradycją szkoły, uroczystość rozpoczęła się polonezem w wykonaniu klas ósmych. Następnie miało miejsce uroczyste ślubowanie świeżo upieczonych Absolwentów. Dzień zakończenia roku szkolnego jest okazją do podsumowania ciężkiej pracy, złożenia gratulacji za osiągnięte wyniki oraz zasłużonych podziękowań. Pani Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Grażyna Dłubakowska wręczyła stypendia uczniom klas ósmych a przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Danuta Chmielowska wręczyła nagrody tym, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen. Panie Dyrektor Grażyna Dłubakowska, Janina Zdanowicz i Monika Mitura wraz z wychowawcami wręczyły Absolwentom odznaczenia Złotej i Srebrnej Tarczy oraz tytuły Prymusa Szkoły i świadectwa z wyróżnieniem. Podziękowano również Rodzicom, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w pracę swojej klasy i naszej Szkoły. Następnie Panie Dyrektor wręczyły podziękowania odchodzącemu skarbnikowi Rady Rodziców – Pani Justynie Dubanowicz. Świadectwa z wyróżnieniem z rąk Pań Dyrektor otrymali również uczniowie klas siódmych, szóstych, piątych i czwartych.

Autor: K.Ł.