Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 850.

Język polski inaczej

Na zakończenie cyklu lekcji poświęconych tematyce wojennej oraz omawiania lektury Aleksandra Kamińskiego pt."Kamienie na szaniec" uczniowie klasy 8a i 8b wykonali plakaty dotyczące utworu oraz II wojny światowej.

Pomagamy!!!

Wystartowaliśmy z kolejnym "Słodkim piątkiem" dla Frania i Tosi.

Święto naszych kochanych babć i dziadziusiów

Są w styczniu takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Jak każdego roku w naszej szkole obchodzić będziemy Dzień bezpiecznego Internetu.

Szkolne eliminacje do III Powiatowego Konkursu Biologiczno - Chemicznego

Uczniowie klas VIII uczestniczyli w szkolnych eliminacjach III Powiatowego Konkursu Biologiczno - Chemicznego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych.

Mamy nową kawiarenkę….

Uczniowie naszej Szkoły, dyrekcja oraz nauczyciele dokonali dziś oficjalnego otwarcia wyremontowanej szkolnej kawiarenki.

Szkolny Konkurs Recytatorski Pegazik

Dnia 13 stycznia miał miejsce Szkolny Konkurs Recytatorski PEGAZIK, w którym wzięli udział chętni uczniowie z klas 4-6.

XI edycja Nocy Biologów

10 stycznia dwudziestu dziewięciu pasjonatów nauki uczestniczyło w zajęciach w ramach IX edycji Nocy Biologów.

Pomagamy jak umiemy!!!!

SP2 dla Frania i Tosi!!!! W dniu dzisiejszym nasza szkoła rozpoczęła cykl akcji dla Frania i Tosi.

Najlepsi z geografii

Pięciu uczniów naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus GEOGRAFIA.