Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 852.

Pomagamy jak umiemy!!!!

SP2 dla Frania i Tosi!!!! W dniu dzisiejszym nasza szkoła rozpoczęła cykl akcji dla Frania i Tosi.

Najlepsi z geografii

Pięciu uczniów naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus GEOGRAFIA.

Dziękujemy!!!

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów klasy 5a za inicjatywę, zakupienie farb i pomalowanie sali lekcyjnej nr 13.

Ogólnopolski Sukces naszych uczniów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż czworo uczniów naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z języka polskiego.

Pierwsza edycja Konkursu Plastycznego „Świąteczna Kartka”

W atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie projektowali i wykonywali świąteczne kartki.

Wieści z LOP

Szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody aktywnie pracuje.

Mikołajkowo

Z okazji Mikołajek uczniowie klasy VIA i VIIA wybrali się do kręgielni znajdującej się w budynku Sky Tower we Wrocławiu

Świątecznie w VIIA

Ostatnie tygodnie w klasie VIIA obfitują w atrakcje: klasowe Andrzejki, Mikołajki, wycieczka oraz wigilia.

Lekturowe pudełko

Lekturowe pudełko to bardzo dobry sposób na zapamiętanie najważniejszych postaci i wydarzeń z utworu.

Język polski inaczej

Trimino gramatyczne to dobry sposób na powtórzenie części mowy.