Strona główna/Aktualności/812zł 22 grosze Góry Grosza!

812zł 22 grosze Góry Grosza!

19 Listopada 2021

Dzisiaj otrzymaliśmy podziękowania od Towarzystwa Nasz Dom, które organizowało akcję Góra Grosza. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w akcji pomimo panującej pandemii. Razem udało nam się zebrać 812 złotych i 22 grosze na potrzeby dzieci, które wychowują się poza swoją rodziną - w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Już po raz kolejny potwierdziło się motto przewodnie towarzyszące akcji zbierania monet : "Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie". Dziękujemy wszystkim tym , którzy wrzucili przysłowiowy ,,grosik’’. Szczególne podziękowania kierujemy również do Pani Agnieszki Sroki oraz firmie PSB Dolmat, którzy pomogli nam zliczyć tę zawrotną kwotę.

M.M-J

Zdjęcia przedstawiają podziękowania za wsparcie akcji Góra Grosza.Zdjęcia przedstawiają podziękowania za wsparcie akcji Góra Grosza.

Zdjęcia przedstawiają podziękowania za wsparcie akcji Góra Grosza.