Strona główna/Aktualności/Akcja ''Podaruj książce drugie życie'' została (..)

Akcja ''Podaruj książce drugie życie'' została zakończona.

30 Listopada 2021

Uczniowie wraz z rodzicami wzbogacili bibliotekę szkolną o 169 pozycji książkowych. Nasza społeczność zyskała piękne wydania "Encyklopedii szkolnej" dla najmłodszych, książeczki z serii "Basia" , " Martynka" oraz wiele innych. Najwięcej, aż 53 książki oddała Oliwia Zarecka z klasy 2a. Po kilkanascie sztuk przyniosły Aleksandra Cieplik, Laura Gordycka oraz Miłosz Czarkowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania i zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

I.Kuraś

Uczniowie, którzy  wzięli udział w akcji Podaruj książce drugie życie.Uczniowie, którzy  wzięli udział w akcji - Podaruj książce drugie życie.

Uczniowie, którzy  wzięli udział w akcji - Podaruj książce drugie życie.Uczniowie, którzy  wzięli udział w akcji - Podaruj książce drugie życie.

Uczniowie, którzy  wzięli udział w akcji - Podaruj książce drugie życie.