Strona główna/Aktualności/Żyjemy zdrowo i aktywnie.

Żyjemy zdrowo i aktywnie.

27 Listopada 2021

Klasa 6a na godzinie wychowawczej realizowała projekt „Żyję zdrowo i aktywnie”. Poznaliśmy zasady zdrowego żywienia i ruchu w naszym życiu i w życiu naszych najbliższych. Przypomnieliśmy sobie co to jest Piramida żywienia i oczywiście przygotowywaliśmy pyszne, zdrowe i kolorowe kanapki.

Autor: MP

Na zdjęciach widać uczniów klasy 6a na tle plakatu Piramida zdrowia. Na talerzach dzieci mają kolorowe kanapki.Na zdjęciach widać uczniów klasy 6a na tle plakatu Piramida zdrowia. Na talerzach dzieci mają kolorowe kanapki.