Strona główna/Aktualności/Bal karnawałowy w klasach I-III

Bal karnawałowy w klasach I-III

27 Stycznia 2022

Karnawał to miła,szalona,pełna wrażeń, kolorów, dźwięków zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 26 stycznia 2022 roku.
Na pięknie udekorowanej sali szkolnej pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy, Żółwie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Autor: UK-L