Strona główna/Aktualności/Bliżej biologii i chemii

Bliżej biologii i chemii

21 Listopada 2023

Pod takim hasłem  odbył się w naszej szkole IV Międzyszkolny Konkurs Biologiczno - Chemiczny pod patronatem Burmistrza Oleśnicy. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie klas ósmych, dwuosobowe reprezentacje oleśnickich szkół podstawowych. Przedstawicielami „Dwójki” byli Maja Dubanowicz  i Szymon Rynkiewicz z klasy 8a, którzy kilka tygodni wcześniej  zwyciężyli w eliminacjach szkolnych. Najszerszą wiedzę i umiejętności z zakresu biologii i chemii zaprezentował Maciej Kulesza, uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1. Drugie miejsce uzyskała Maja Graboń ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Noblistów Polskich.  III miejsce zajął Szymon Rynkiewicz, reprezentant Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Kilińskiego w Oleśnicy. Gratulujemy!

Autor: E.Z.