Strona główna/Aktualności/Po szczęście i zdrowie do szkoły!

Po szczęście i zdrowie do szkoły!

26 Listopada 2023

W środę 22 listopada w ZSO ILO im. Adama Mickiewicza w Kluczborku specjalistki naszej szkoły uczestniczyły w Wojewódzkiej Konferencji Psychologii Pozytywnej w Edukacji i Wychowaniu - wokół tematu "Po szczęście i zdrowie do szkoły!".

Udział w wydarzeniu to kolejny krok naszej szkoły w kierunku zastosowania wiedzy z zakresu psychologii pozytywnej  w edukacji. Liczne wykłady ze znakomitymi gośćmi m. in. : dr Anna Werner-Maliszewska (PTPP),  dr Tomasz Juńczyk (Uniwersytet im. A Mickiewicza w Poznaniu), panel dyskusyjny uczniów oraz warsztaty z psychologiem utwierdziły nas w, iż wdrożenie psychologii pozytywnej w szkole jest możliwe, jednak jeszcze wiele przed nami...

Autor: K.Cz

Specjalistki naszej szkoły w I LO w Kluczborku oraz wykładowców podczas konferencji.Specjalistki naszej szkoły w I LO w Kluczborku oraz wykładowców podczas konferencji.Specjalistki naszej szkoły w I LO w Kluczborku oraz wykładowców podczas konferencji.Specjalistki naszej szkoły w I LO w Kluczborku oraz wykładowców podczas konferencji.