Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w Wiosce Indiańskiej Pocahontas

Dzień Dziecka w Wiosce Indiańskiej Pocahontas

2 Czerwca 2022

Uczniowie klasy II A i II B Dzień Dziecka spędzili w Wiosce Indiańskiej Pocahontas we Wrocławiu. Na łonie przyrody zdobywali sprawności ćwicząc koncentrację, kreatywność, inicjatywę. Wspaniałe zabawy rozbudzały ich zainteresowania, uczyły współodpowiedzialności za grupę, integrowały. Podczas pobytu w Wiosce Indiańskiej uczniom towarzyszył dobry humor i uśmiech na twarzach.

Autor: ER