Strona główna/Aktualności/Konkurs recytatorski "Najbliżsi memu sercu"

Konkurs recytatorski "Najbliżsi memu sercu"

2 Czerwca 2022

Reprezentanci oddziału przedszkolnego z klas 0a, 0b oraz grupy Pd wzięli dziś udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Najbliżsi memu sercu", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1. Jan Chmielowski, Izabela Filarska orać Kacper Bednarski dzielnie recytowali teksty znanych i mniej znanych poetów o tematyce rodziny, pokonali swoje lęki i z dumą stanęli na scenie. Komisja konkursowa miała duży problem z wyborem tych najlepszych spośród najlepszych, gdyż w każdym dziecku, które tego dnia wystąpiło, drzemie ogromny potencjał. Tym razem naszym uczniom nie udało się zająć miejsc na podium, choć od wyróżnienia dzielił jednego z nich malutki krok. Na pewno za rok nasi reprezentanci znów powrócą na scenę jako pierwszoklasiści! A już jutro drugi etap- dla klas 1-3. Trzymamy kciuki!

Autor: MS