Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

2 Czerwca 2022

Dzieci z oddziałów przedszkolnych jak co roku, 1 czerwca obchodziły swoje święto. To dzień, który był od dawna wyczekiwany. Już od rana czekało wiele atrakcji. Zeróweczki pojechały do "Wietrznej Stajni", jeździły konno, grały w golfa, skakały na dmuchancu oraz miały ognisko. Grupa 5/6 latków wyszła odmieniona po malowaniu twarzy na przepyszne lody. Dzieci z grupy "Sówki" poszły na spacer do parku gdzie puszczały ogromne bańki mydlane, miały zabawy cyrkowe, jadły popcorn i lody. "Zajączki" i "Żabki" poszły do sali zabaw gdzie miały okazję sprawdzić swoją sprawność. Maluszki poszły na zakończenie do cukierni a do domu zabrały po stworku z balonów. Wszyscy spędzili ten dzień z uśmiechem i radością, zmęczeni wrażeniami wrócili do domu.

Autor: D.Rz.