Festyn rodzinny

3 Czerwca 2023

3 czerwca w naszej szkole miał miejsce festyn rodzinny. Atrakcji było co niemiara. Uczniowie, rodzice oraz mieszkańcy miasta mogli wziąć udział w zabawach sportowych, relaksacyjnych, grach retro oraz z chustą animacyjną. Dzieci malowały na rozwiniętej folii czy odlewach gipsowych, nawlekały koraliki i tworzyły oryginalne breloczki i bransoletki. Chętni mogli również wziąć udział w treningu piłkarskim z APO. Były zaplatane warkoczyki, malowane twarze oraz małe studio tatuażu. Można było zakupić zabawki, niezwykle dekoracyjne słoiczki z kwiatuszkami. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, służby ratownicze pokazywały, jak udzielać pierwszej pomocy, a zainteresowani mogli sprawdzić, jak wygląda i co zawiera wóz strażacki albo pobawić się w miasteczku ruchu drogowego zorganizowanym przez policję. W galerii obrazów można było podziwiać prace naszych uzdolnionych uczniów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, bańki mydlane czy kręcenie balonów, z których powstawały różności.

W czasie korzystania z atrakcji można było posilić się kiełbaską, pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem, goframi, cake pops'ami, kolorowymi galaretkami czy przepysznym ciastem. Dla orzeźwienia serwowana była lemoniada, ale także kawa czy herbata.

To był wspaniale spędzony czas!

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz pracownikom szkoły za tak wspaniałą organizację a rodzicom i dzieciom za przybycie i świetną zabawę.

D.Rz.

Festyn Rodzinny

Zdjęcia przedstawiają atrakcje i uczestników festynu w szkole.