Strona główna/Aktualności/Finał akcji " Bilet powrotny do biblioteki"

Finał akcji " Bilet powrotny do biblioteki"

31 Maja 2022

W dniu dzisiejszym w bibliotece szkolnej zakończyła się akcja czytelnicza pt." Bilet powrotny do biblioteki" . Przez miesiąc uczniowie klas I-III czytali bardzo intensywnie, aby uzyskać 10 znaczków na bileciku, który gwarantował nagrodę. Udział wzięło ponad 50 uczniów a z sukcesem zakończyło 14 czytelników.

Najwięcej, bo aż 5 biletów, czyli 50 książek, przeczytała uczennica klasy IIIb Karolina Wojtulewicz.

Drugie miejsce i 3 bilety zajęła Nina Cichowlas z klasy 3b, 2 bilety "przeczytali" Maja Gąsiorowska z 3b i Karol Łambucki z 3a.

Najlepsi czytelnicy otrzymali dyplomy i ciekawe pozycje książkowe. Uczniowie z klasy Ia, Ib oraz 2b, którzy wypełnili po 1 bileciku również otrzymali nagrody. Wszystkim bardzo gratuluję i aby pasja czytania została z wami na długo.

I.K.